transakcji handlowych

W tym artykule mam zamiar pokazać i wyjaśnić ci kilka transakcji handlowych i ustawień które miały w ubiegłym tygodniu.Wszystkie z nich są 60 http://www.opcjeonline.com/ sekund Transakcje FX. Zobaczmy moich transakcji.

 

 

Zrobiłem mały depozyt w OptionsXo zeszłym tygodniu i podwoiła swoje konto w ciągu około 30 minut z tych transakcji. Jak już wspomniano powyżej, W artykule w internecie wszystkie z nich są 60 sekund Transakcji. Kiedyś odwrócenia się podpór i oporów, głównie w poprzednich podpór i oporów i odbija na EMA.

 

Na powyższym zrzucie ekranu Mam trzy wykresy. tutaj lub tak Pierwszym z nich jest z parą EURUSD waluty, drugi pochodzi z pary USDCHF waluty, a ostatni jest z pary GBPUSD walutowym. Jak widać na tych wykresach, mam tylko 50 Okres wykładniczej średniej kroczącej i nic więcej. Czerwone linie poziome są wsporniki i opory. To prawie naga obrotu bez wskaźnika. W tych wykresów są dwa okręgi z strzałki i dwa prostokąty ze Kliknij strzałkami. Wziąłem transakcji tylko w kręgach. Mam prostokątów, aby pokazać wam kilka stałych ustawień, które nie brałem w tym przypadku.

Krąg pierwszy w parze EURUSD waluty jesteśmy w trendzie wzrostowym, zauważy wyższe wzloty i upadki wyższych. Mamy wsparcie w okresie 50 EMA (zielony) i mamy opór w drugiej czerwonej linii poziomej. Po raz drugi, w którym cena dotknął ten opcjeonline poziom oporu wziąłem pieniędzy umieścić w handlu. W prostokącie w EMA to dobra okazja do rozmowy, ponieważ jesteśmy w silnym trendzie wzrostowym jak powiedziałem wcześniej i mamy mały odrzucenie.

W drugim wykresie z USDCHF wziąłem handlu połączeń ITM w kręgu. Cena złamał poprzedni opór, ale trafił kolejny silniejszy poprzedni opór. W opcjeonline.com prostokącie jest dobrą okazją do handlu put. W tym przypadku jesteśmy w dół trendu cena sprawia, że niższe wzloty i odwrócenie w 50 EMA była możliwa, gdyż w końcu stało.